Vizualizácia kúpeľne s prianím rohovej vane (Šenkvice, okres Pezinok).

Tvorba návrhu kúpeľne je pre rodinu, ktorá je veľmi šikovná a renovuje svoj priestor svojimi vlastnými rukami. 
Ich rozhodnutím bolo zväčšiť priestor kúpeľne a tak vznikol jej zaujímavý tvar do písmena L. 
Ak klikneš na obrázok, otvorí sa ti a môžeš si preklikávať ďalšie

Farby v návrhu kúpeľne boli jasné, neutrálne, ktoré neomrzia (biela, čierna a sivá, bledý drevo dekor). K týmto neutrálnym tónom sa pridala jemná modrá, ktorá prináša do kúpeľne sviežosť, jemnosť a čistotu. Materiál na podlahe sme zvolili vzorovanú čiernobielu dlažbu. Táto vzorovaná kombinácia čiernej a bielej je stále ,,šik“ a ľahko prepojiteľná s ostatnými textúrami a farbami, ktoré sme použili v priestore. Na stene kde sa nachádzajú umývadlá, toaleta a rohová vaňa je svetlo sivý obklad s jemnou textúrou bledých ,,fľakov“. Ostatné steny sú odľahčené a natreté iba bledomodrou farbou vhodnou do kúpeľne.

Prianím rodiny bolo mať v kúpeľni rohovú vaňu. Preto sme k nej prispôsobili všetky prvky v priestore tak, aby boli funkčné a v súlade s ergonómiou človeka. Jednoducho, aby sa všetci členovia rodiny dokázali v priestore pohodlne pohybovať. Pri vani je umiestnený aj rebríkový radiátor na vykurovanie miestnosti alebo aj sušenie uterákov.

Dôležitou potrebou pre rodinu bolo vytvoriť v kúpeľni väčší úložný priestor, ktorý by slúžil na odkladanie uterákov, pracích a čistiacich prostriedkov, toaletných potrieb a na kozmetiku. Touto potrebou vznikla vysoká úložná časť hneď vedľa vchodových dverí v kúpeľni. Celá táto úložná vysoká skriňa je vyrobená na mieru z mdf dosiek. Korpus skrine je vo farbe bledého drevo dekoru a dierka sú biele matné s čiernymi decentnými úchytkami. Oproti bielej vysokej časti sa nachádza umývadlová skrinka, na ktorej možno osadiť dve umývadlá. Vzhľadom k tomu, že je v rodine viac členov, dve umývadlá sú pre nich ideálnym riešením. Moderná skrinka pod umývadlami slúži tiež ako ďalší úložný priestor. Materiál skrinky je opakujúci sa bledý drevo dekor. Praktické zrkadlo nad umývadlami je súčasťou otvárateľnej skrinky, ktorá poskytuje ďalší priestor na ukladanie potrebných vecí.

Už spomínaným zväčšením kúpeľne vznikol aj zaujímavý prvok priestore. Zapustené police do sadrokartónovej steny pridali na výnimočnosti kúpeľne. Vedľa zapustených políc je prirodzené vetranie kúpeľne v podobe menšieho okna. V blízkosti okna sa nachádza aj kôš na bielizeň v drevenom korpuse. Práčka so sušičkou sú tiež k dispozícií v tejto časti kúpeľne.