Soul atelier

aký má zmysel, na základe čoho a odkiaľ tvorí:

Soul atelier vznikol ako názov, pod ktorým tvorím ako dizajnérka návrhy, dizajn, riešenia a 3Dvizualizácie priestorov alebo zdieľam rôzne inšpirácie v oblasti riešenia a dekorovania priestorov. Taktiež slúži na podporu a zdieľanie vedomej tvorby života, ktorá je pre mňa skutočnou slobodou. Teda ľahšie povedané slúži na zdieľanie mojich osobných vlastných skúseností, pohľadov a pre mňa zásadných uvedomení, ktoré mi ukazujú, že to čo žijeme do určitej miery tvoríme sami a sami sa môžeme rozhodnúť ako a v čom chceme žiť.

Soul atelier má pre mňa vyšší zmysel ako len názov. V podstate vznikal postupne počas mojich rozhodnutí a uskutočňovaní zmien v mojich nastaveniach, hodnôt, uvedomovaní si seba ako žijem a v čom žijem a prečo tak žijem. Potrebovala som sa opäť spojiť so sebou a zdrojom (môžeme to nazvať akokoľvek vyššia energia, boh, stvoriteľ, vesmír, priestor kde je všetko a zároveň nič), ktorý je v každom jednom z nás, aby mohol vzniknúť soul atelier. Soul atelier je pre mňa aj ako ateliér, ktorý prehovára cez dušu a má ho každá jedna bytosť. Ale každá má ten svoj ateliér a svoje poslanie. A možno každá to má v inej forme iným spôsobom, na inom mieste, v inom čase. 

V čase keď som cítila a vnímala, že môže prísť na svet tento názov pod ktorým pracujem a tvorím som začala rozmýšľať ako by sa to teda malo a mohlo volať, ale nič čo vymyslela moja hlava nebolo so mnou v súlade. Nakoniec som to prestala riešiť a otvorila som sa dôvere, že mi názov príde v pravý čas a bude to pre mňa názov, s ktorým budem v úplnej harmónií a dokonale vystihne čo má. A on aj prišiel. 💜

Sedela som za stolom s notebookom a riešila som na jeden interiér. Predo mnou bolo veľké terasové okno a ja som sa na neho zapozerala. Cez okno začalo svietiť slnko priamo na mňa a mne to vtedy prišlo.

,,Slnko je to žiarivé, je to život. To, čo naša duša potrebuje, je to svetlo, radosť, znovu zacítiť skutočný život. Dovoliť si naplno sa tešiť ale aj plakať, kričať, skákať, tancovať, tvoriť a ak cez túto energiu tvoríme je to úplne iné tvorenie. Tvorenie zo srdca, z celej bytosti. Ak robíme, tvoríme to, čo vnútorne cítime, že nás to volá, naša duša vtedy žiari. Ak sme skutočne šťastný je to cítiť z celej našej bytosti a naša duša svieti. My sme tou žiarou a slnkom. Tá žiara je v nás a naplno sa rozsvieti keď sme v prítomnosti a vnímame len svoj dych, keď pozorujeme len tak bytosti ktoré sú okolo nás a nevnímame čas, priestor len vďačnosť, pokoru a lásku. Je to moment keď milujeme, bez hodnotení, bez očakávania či sa nám to vráti alebo nie, proste len tak, pretože je to pre nás prirodzené. Keď sme napríklad v prírode a vnímame ju všetkými zmyslami a objavujeme jej krásu a zároveň vidíme jej dokonalosť bez hraníc a hodnotení. Ak precítime seba ako skutočnú hodnotu„.
Keď sa vrátime späť domov k sebe, do priestoru seba svojej duše, do srdca, do dokonalej harmónie a súladu so všetkým, do skutočnej hodnoty seba môžeme zažať svetlo všade okolo nás, môžeme vytvárať priestor a byť láskou, zdravým, pokojom, harmóniou, mierom, pokorou, súcitom, pochopením, podporou, zodpovednosťou ale aj môžeme vytvárať aj pre nás zdravé hranice, postaviť sa do svojej sily a moci a nabrať odvahu uskutočňovať svoje sny. 
A z toho celého mi prišlo:

SOUL ako duša, ktorá keď napĺňa svoje poslanie a je v súlade s celou bytosťou žiari. Vtedy sa bytosť môže sa otvoriť toku tej najvyššej lásky zdroja a zdieľať ju ďalej. Stačí v nej skutočne žiť a tvoriť.
S Slnko
OOtvára
UUniverzálnu
L Lásku
ATELIER je priestor, kde vzniká celá tvorba, pre mňa je to všade kde som vo svojom vnútornom strede (tam som doma) z toho tvorím.

Pre mňa dôležité uvedomenie je, že ak by som tvorila, pracovala v energií strachu, hnevu, nedôvery, nedostatku alebo čohokoľvek čo nazývame pre pochopenie nízkou vibráciou, tým pádom zdieľam túto energiu ďalej. A celá tá práca prestáva byť pre mňa podpornou. Preto som sa naučila, že vtedy ak sa u mňa objavia tieto pocity, potrebujem vnímať iba samú seba a vnímať čo mi naozaj ukazujú aj moje strachy..., aby som ich (seba) mohla s láskou objať,  a uvoľniť ich (seba) a opäť pokračovať ďalej. Vtedy potrebujem čas so sebou pre seba a zatváram notebook, nepracujem na projektoch, priestoroch, pretože v týchto energiách nepotrebujem tvoriť a nechcem ľudom vytvárať ich priestory. Keď človek pochopí svoju tvorbu a z čoho zdieľa a pracuje potom sa už nedá pracovať a zdieľať niečo v tejto nízkej energií ,,strachu a nedostatku..." pretože by vnímal čo skutočne tvorí pre seba ale aj pre druhých. Notebook otváram až po precítení si pre mňa potrebných uvedomení a ,,prečistení" si svojich aspektov seba (o tom niekedy v inom článku). Prácu tvorím keď som ukotvená v sebe vo svojom strede. 

Ak ťa zaujíma aké poslanie má logo Soul atelier a prečo je tam znázornený práve slon a všetko čo je okolo neho, táto časť je venovaná práve tomuto logu (klikni na logo).