Kto som, alebo ako začala moja tvorba

Ahoj,

rada by som sa ti predstavila, som Denisa
zároveň aj kreatívna bytosť, ktorá má v sebe stále to radostné dieťa, ktoré sa teší z každého tvorenia. V očiach má iskry radosti keď hovorí o dizajne a priestore. Srdce otvorené možnostiam tvorby keď vie, že priestor je niečo oveľa viac ako len pár stien. 
Keď tvorím som v celom procese plnou prítomnosťou. Moje srdce, celá bytosť sa raduje z celého procesu tvorby a tancuje keď vidí ako rastú a tešia sa zmene ostatné bytosti, pre ktoré je priestor tvorený. Objavila som v sebe tvorbu z najčistejšieho, najúprimnejšieho miesta v samej sebe, ktorou je DUŠA po anglicky SOUL. A tu začína vznik tvorby priestorov cez ateliér duše -  Soul atelier. 

Už ako dieťa som milovala dizajn a rada som sledovala módu. Zbierala som obrázky a vytvárala si z nich rôzne koláže. Hudba musela znieť všade kam som sa pohla a ako teenagerka som s kamoškami obdivovala videoklipy, v ktorých boli nádherné dizajnové priestory, domy a miesta. Už ako dospelá som si často sama dekorovala ,,svoj“ priestor a dodnes ak mám chuť vyrábam rôzne dekoračné prvky.

K interiérovému dizajnu som sa dostala v podstate ,,náhodou“, keď mi moja priateľka tento ,,nápad“ podstrčila. V tej dobe tak zarezonoval, že som dva roky riešila ako to uskutočniť. Zaoberala som sa myšlienkami či existuje nejaký kvalitný kurz od ktorého by som sa vedela odpichnúť a naštartovať sa v procese môjho rastu. A tak mi prišla do cesty škola interiérového dizajnu Design Academy (ktorú vrelo odporúčam, pre mňa najlepšie rozhodnutie 😊 ). Vďaka sebe aj škole (lektorom) som absolvovala som akreditovaný kurz interiérového dizajnu a dnes môžem svoje nadšenie, kreativitu a lásku k tvorbe priestorov posúvať aj ďalej k Vám.

Uskutočnením zmeny práce a pracovať na tvorbe priestorov sa zároveň začal meniť môj vzťah k samej sebe. Začala som hlbšie vnímať seba, svoje vnútro a potom aj to, čo si odohrávam vonku cez bežné situácie, vzťahy. Vďaka čomu si citlivo vyberám kam, komu a čomu investujem môj čas a moju vzácnu energiu. V spojení so sebou cítim jednotu vo všetkom, radosť a hojnosť v každom okamihu. Citlivejšie vnímanie seba mi umožňuje vnímať hlbšie jedinečnú esenciu klientov, ktorí ku mne prichádzajú. Tá sa postupne počas tvorby vkladá do návrhov ich priestoru.

Aktuálne so mnou rezonuje aj tvorba záhradného dizajnu. A je to pre mňa výzva. Moja vášeň k tvorbe exteriéru vzniká stále počas momentov, ktoré trávim na ,,vlastnej“ záhrade a spoznávam krásu prírody, rastlín, drevín, stromov. Objavila som čaro Zeme, pôdy, začala som ju naplno vnímať a spájať sa s ňou. Sledujem a vnímam inšpirácie ako tvoriť záhradu, ktorá môže byť aj krásna ale aj funkčná a zároveň v súlade s prírodou. Vonkajšie priestory (záhrady) sú pre mňa možnosťou kde sa vieme spojiť viac s prírodou, so zemou a vnímať ju ako súčasť nás. Pozorovanie stromov, rastlín, zvierat nám umožňuje vidieť, pochopiť prirodzené cykly života a cítiť naplno život. 🌱Preto som sa rozhodla to celé spojiť a tvoriť akýkoľvek priestor, či už je to interiér alebo záhrada. Cez svoje skúsenosti počas práce, ktorá ma baví sa stále učím a spoznávam, hrám a objavujem ďalšie možnosti tvorby priestoru.

Učenie, rast vnímam ako nádherný proces života a som vďačná, že prostredníctvom mojich procesov Vám dnes môžem ponúknuť svoj sprievod v oblasti tvorenia nádherných priestorov, ktoré odzrkadľujú nás samých. A zároveň by som Vás rada inšpirovala, a ukázala Vám, že sa dá žiť a tvoriť svoj život v ľahkosti a radosti s možnosťou robiť čokoľvek kde sa Vaša duša cíti slobodná, voľná a raduje sa a tancuje. 
s láskou,