Kruh, slon a všetko okolo neho.

Toto krásne logo vzniklo v spolupráci s tvorivou Barbarkou Bartekovou, ktorej duša presne vedela čo má vytvoriť. Ja som mala nejakú víziu vo fragmentoch ohľadom loga ale Babajka to dala celé dokopy a nakreslila ho tak ako ho vidíš dnes. Keď mi poslala prvú skicu loga, môj prvý pocit bol, že wau toto je presne ono. Babajka, ktorá tvorí pod názvom Divine Munay úplne vystihla v logu všetko čo bolo potrebné. Následne sme sa spoločne zladili na farbách, ktoré sú dnes súčasťou tohto loga. Pre mňa je toto logo nádherné a vždy keď ho vidím cítim vďačnosť a radosť.

Ak máš záujem si pozrieť podpornú prácu Divine Munay, alebo ju kontaktovať, zdieľam odkaz na jej tvorbu prostredníctvom zatiaľ sociálnych sietí (kliknutím na  tlačidlo) 

Celé logo je vyjadrením toho z čoho tvorím a aj vyjadrením toho ako prebieha moja spolupráca s ostatnými bytosťami či už pri tvorbe dizajnu alebo pri akejkoľvek tvorbe. V logu sú určité symboly ako:

Slon pre mňa je symbolom úprimnosti, nežnosti, súcitu a zodpovednosti ale aj sily a moci ( je prirodzene mohutnou, veľkou bytosťou ale vidím ho ako je celým svojím srdcom jemným a láskavým tvorom. Počúva a cíti a zároveň sa hrá).

Pierka– možno aj preto, že ma vždy fascinovali indiáni a aj preto že moja tvorba je slobodná s možnosťou otvorených krídiel. A krídla sú ďalším pre mňa symbolom rastu. Takže si môžeme dovoliť spoločne rásť aj cez tvorbu priestorov, pretože už len to, že sa rozhodne niekto nabrať odvahu a urobiť krok k určitej zmene je roztváranie krídiel k svojej väčšej slobode a hojnosti, nových možností, nových perspektív…

Kvety, listy – sú pre mňa symbolom jemnosti, krásy, lásky a rozmanitosti a pokory, symbolom nekonečnej tvorby, cyklu.

Kruh (ktorý nakoniec v logu nie je uzatvorený) – tvorba zo stredu, zo svojho srdca, kde sa otvára nekonečno možností a dostatku všetkého pre každého, rozhodnutie je len na tebe.

Farby– Lebo nič nie je čierne/biele v mojom svete.