Inšpirácie ako pracovať s priestorom

Ako začať tvoriť podporný priestor

Krátke video, ktoré ťa môže podporiť a ukázať ti aké otázky si môžeš položiť ešte pred tým ako začneš robiť zmeny v tvojom priestore.

Dopraj si pre seba čas, odpovede máš sám v sebe.

Potrebuješ vytvoriť svoj priestor alebo v ňom niečo zmeniť? A chceš aby ťa tento priestor podporoval v tvojom živote, aby si v ňom mohol/a rásť a tvoriť svoj vysnívaný život?

Nevieš ani sám ako vôbec začať, kde začať, čo zmeniť… Prvým krokom je zastaviť sa.

Začni sa pýtať sám seba, čo vlastne skutočne potrebuješ, čo je pre teba dôležité. Ako sa chceš cítiť v priestore. Aké farby, materiály, štruktúry alebo tvary na teba pôsobia príjemne?

Koľko času tráviš v jednotlivých miestnostiach? Je pre teba prioritou mať veľkú sedačku? alebo skôr priestranný úložný priestor? Pozri sa na všetky veci, ktoré ,,máš“, zisti koľko potrebuješ úložného priestoru, či je možné ešte využiť nejakú časť v priestore ako možnosť pre ukladanie rôznych vecí.

Kľúčom si ty, vieš najlepšie, čo potrebuješ vo svojom priestore len si dovoľ prejaviť samého seba, dopriať si čas na ujasnenie tvojej vízie aby si mohol/a tvoriť priestor v radosti.

Samozrejme môžeš všetky veci konzultovať aj s priateľmi, odborníkmi… Ale ak príde moment, že sa stratíš vo viacerých názoroch a myšlienkach, môžeš sa vždy zastaviť, keď nebudeš vedieť ako a zhlboka sa niekoľkokrát nadýchnuť, dopraj si čas pre seba so sebou a odpovede prídu. Budeš to cítiť, čo skutočne chceš, čo je pre teba aktuálne tá najlepšia možnosť alebo rozhodnutie.

Prajem krásne tvorenie 🙂